sobota 17. septembra 2011

Maybe

...možno bude tento príspevok dosť nudný, ale tento blog je hlavne o mojom vlastnom svete. Takže sem dávam svoje myšlienky, nápady, starosti atď.

Takže začnem asi tým, že som neskutočne chorá :( Zase až tak neskutočne nie, ale dosť :D :/ Hrdlo, kašel, nos..samozrejme, začne to vždy keď nastúpim do školy a potom sa to ťahá až do konca školského roka. Asi mám alergiu na tú Dobšinú alebo čo.

Aký bol tento šk. týždeň? Pohoda celkom. Dalo sa to vydržať. Aj keď v Stredu som mala riadny stres. 3 hodiny chémie s mojim "obľúbeným" profesorom. Ach jaj. A tak to pôjde každú stredu. Ešte dobre, že túto nejdem do školy :P :D Štvrtok sme mali voľno, no doma som teda voľno rozhodne nemala. Naši sa rozhodli malovať obývačku a hosťovskú, takže som celý deň makala jak fredka. Včerajšok bol najlepší si myslím :) Prišiel nás pozrieť Kubko, ktorý nás opustil kvôli svojej športovej kariére :) (Chýbaš nám Kubko :-*) A potom sme išli oslavovať kamarátkine narodeniny. Na mne bolo asi najviac vidno, že som spoločensky unavená, no keď som prišla domov, bola som fit ako rybička :) Až potom sa začali prejavovať príznaky chrípky :( Čo už.
A tak som si večer zaliezla do postele, s filmom Water for Elephants.
Veľmi dobrý film. Veď Rob hrá len v dobrých filmoch ;) Ďakujem veľmi pekne mojej Lenčiči, že mi doniesla DVDečko :-*

Okrem WFE som včera pozerala aj novú časť z 3 série The Vampire Diaries <3 ach..pri konci som sa tak rozplakala :( Chudák Stefan..a Elena. Už sa teším na ďalší štvrtok, keď bude ďalšia časť ♥.

Okrem toho všetkého s napätím čakám na November. Niektorí možno viete prečo. Samozrejme, nemôžem sa dočkať Breaking Dawn- part 1. To proste..uf..ja sa zbláznim dovtedy. A keď sa mi nepodarí ísť na to do kina, budem zlá! VEĽMI zlá!
Takže Lenčiči, Nikuš, Pati, Kath a ďalšie moje spolufanatičky, v Novembri ideme do kina! A nechcem počuť nič také, ako "nemôžem, neviem či pôjdem" alebo veci podobné! 

Pretože na TOTO musíme ísť! ♥

Takže to je na tento týždeň asi všetko :) Neviem, kedy sa sem znova dostanem, keďže škola, doma, choroba. Takže ja idem teraz zaľahnúť naspäť do postele s Fast Five a teplím čajíkom :)

Prajem príjemný víkend :) I.Blake


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára