utorok 6. septembra 2011

Niečo sa končí, niečo sa začína...

Prázdniny sú definitívne preč a 10 mesiacov školskej driny sú definitívne pred nami. Bude to ťažké. Čo znamená, že aj tomuto blogu sa budem venovať pomenej :/ Sľúbila som totiž mame, že sa budem lepšie učiť. Čo sa aj budem musieť, keď sa chcem dostať na výšku. No akú, to ešte ani srnka netuší, ale na nejakú dobrú, to určite.

Takže čo sa udialo za posledné dni prázdnin 2011?  V piatok som sa nakoniec predsa len dostala na discu do Valala. Bolo síce dosť málo ľudí, no tých, ktorých som chcela vidieť, som videla. Zatancovať som si zatancovala. A poriadne. Nebolo to síce také ako 30.6.2011 na začiatku prázdnin, ale bolo to aj tak skvelé :) Skvelý koniec prázdnin. Ktoré boli celkom dobré :) Je pravda, že boli najlepšie za celý môj život, ale mohli byť aj lepšie. Čo už... :) 


Škola..? Zopár zmien, zopár prekvapení, zopár sklamaní. Takže najväčšie prekvapenie bolo, keď som zistila kto ma bude učiť angličtinu a fyziku. Anglinu ma nebude učiť najprísnejšia angličtinárka na škole, ktorá mimochodom prekladá pre Discovery, ale nový mladý a hlavne fešný angličtinár ;) Až sa teším na tie hodiny :P :D Fyziku ma nebude učiť moja triedna, ktorá ma tento predmet učila celých 5 rokov, ale Milenka, ktorá ma minulý rok učila chémiu. No a tú slávnu, moju "obľúbenú" chémiu ma nebude učiť nikto iný, ako najprísnejší profesor na škole. Dovalovský. My dvaja sa tak "milujeme"...ešte som len počula túto informáciu, už mi bolo zle. No a tou najmenej prekvapivou informáciou bolo, že triedu máme tam, kde furt. Až mi to vadí! Ale aspoň, že sedím v zadu s Jankou, pri mojej Katke a Kajke :-*

Snívať sa neoplatí, potom vás krutá realita prefacká. Život červené fľaky nepofúka, ako mama, ale nechá vás z rán sa pekne vylízať. Alebo sa necháte vylízať niekomu inému.
      Takže zatiaľ len toľko. Aaaa...jasné, som zabudla. Opäť som čo to fotila. Tak pridávam aj fotky.
Prajem pekný týždeň. I.Blake

2 komentáre:

 1. Although to the highest degree people conceive acne rosacea the old saw
  "an apothecaries' ounce of bar is worth a quid of cure".  Review my blog ... rosacea specialist Delta Junction
  Also visit my web site ; rosacea specialist Delta Junction

  OdpovedaťOdstrániť
 2. cholesterol is a bendable taking supplements to lour cholesterol should not be a second-stringer for Visual perception your doctor.  my homepage :: bad cholesterol remedy lowering home

  OdpovedaťOdstrániť