streda 21. septembra 2011

Sickness.

Choroba, choroba, choroba a ešte raz choroba. Zápal priedušiek. Veď prečo nie. Každý rok, keď nastúpim do školy --> zápal. Vr! Už ma to nudí! Ako som rada, že ostanem doma, ale zase budem mať kopu toho vymeškané :/ Joj.

Výhody: 1. budú pravdepodobne viac príspevky, samozrejme pokiaľ budem mať o čom písať. Chcela by som aj niečo fotiť, no netuším čo, keď som chorá a nemôžem vyjsť z domu. Možno sa mi podarí presvedčiť sestru, aby som ju nejako pofotila.
2. budem mať viac času na čítanie a pozeranie filmov :) V najbližšej dobe si chcem pozrieť film "Som číslo 4". počula som, že je to zaujímavé tak teda uvidíme. Ale hlavne si chcem dnes večer kuknúť Hawaii 5.0 a Bones :)

Nevýhody: 1. vymeškané hodiny/učivo, čo znamená, že keď nastúpim opäť, tak nachytám zlé známky, ako sa poznám
2. nemôžem vyjsť z domu
3. neuvidím týždeň kamošov
4. musím jesť veľké žlto-hovienkové tabletky. blé

Takže tak. :)

BTW: Keď už sme pri tých filmoch :) Tak včera som so sestrou kukala Sherlocka Holmsa :) Veľmi dobrý film :) A samozrejme tak hral fešný herec ;) Len škoda, že je taký starý :(Robert Downey Jr. :) No a nepovedzte, že nie je fešák ;) :D

BTW 2: keď už sme pri tých fešákoch :D

Ja toho Paula chcem!!! Domov! Ako takého macíka! vrrr!!! :( 


Tak to by bolo na dnes všetko :) Možno, keď budem mať nejakú inšpiráciu, tak ešte niečo pridám. Have a nice day, I.Blake

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára