piatok 14. októbra 2011

Sometimes...

....i feel so good...


Ale len niekedy.
Ako napríklad dnes. Ale len v čase od 12:00 - 15:00. Som sa mala skvele. Pretože som bola s mojou Simonkou :-* 
Prechádzali sme, rehotali sme sa, jedli sme bagety, boli sme si vytlačiť fotky, fotili sme sa v kabínke v Tescu, sedeli sme na zastávke a bolo nám fasa. Simonka, ďakujem za dnešok :-* 

No keď som prišla domov, zase mi bolo na prd. :( Nálada padla. Ach tie moje depky :( Joj!!! Nech už je streda!!! STREDA!STREDA!STREDA! Prečo to všetko musí tak pomaly ísť a zároveň tak strašne rýchlo? Veď len pred chvíľou som nastúpila na gympel, bola som malá prímanka, a teraz? O necelé 3 roky maturujem! Ci pyska....uf.

Strašne už chcem stredu, ale zároveň sa jej aj bojím. Neviem čo mám očakávať. Aj keď by som nemala pravdepodobne očakávať nič, lebo aspoň nebudem sklamaná, ale ono to nejde :/ Proste...vidím to na posledný pokus. Keď sa mi to už ani v stredu nepodarí, kašlem už na všetko :(

Fotenie:
Čo sa týka fotenia, tak som zase nič nefotila, lebo sa mi po pravde ani nechcelo ale nemala som ani ktovieako veľa času. No mám nejaké tie nápady, tak dúfam, že sa mi aspoň pár z nich podarí zajtra zrealizovať. 

Tak to by bolo pre dnes všetko. Idem hľadať TVD a potom asi klofnúť pred telku. Typický piatok. Aspoň sa konečne vyspím.

Thanks for your visit, Ivana Blake

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára