nedeľa 26. februára 2012

Dear Diary..

...asi začnem tým najdôležitejším....
1. NÁVŠTEVNOSŤ: Ja vás, ženy moje, MILUJEM. Keď prídem na net, otvorím si blog a zbadám tie čísla...Mám chuť vás každú jednu objať. Pretože tie čísla..to je jedna veľká NÁDHERA. Za deň od 500 - 900 návštev..tak o tom sa mi fakt nikdy nesnívalo. Dnes to bolo dokonca 1300 návštev. A o tom, že vôbec prekročím hranicu 20 000 návštev som pred pol rokom (keď som blog založila) ani nedúfala. Vtedy, keď som prekročila 100 návštev za deň som jasala ako malé decko. Takže ešte raz ĎAKUJEM!
2.BLOG: Tento blog som si v júny založila hlavne kvôli mojej záľube - foteniu. Vtedy by ma ani vo sne nenapadlo, že sem o pol roka budem pridávať poviedku. Ach, ako sa dokážu niektoré veci zmeniť za pár mesiacov - dní- niekedy dokonca za pár sekúnd. Momentálne ma veľmi mrzí, že sem nepridávam žiadne fotky, len poviedku. No to sa čochvíľa zmení - úprimne v to dúfam. Oteplí sa, príde jar, s ktorou prídu aj nové námety na fotenie. Dúfam, že sa mi podarí nafotiť aj nejaké shooty, nie len prírodu :)
3.POVIEDKA: Tak vám tu tak zhruba poviem, čo nás čaká :) Takže v najbližších častiach ešte dokončím ich výlet v Írsku. Ďalej budú nasledovať chvíle, ktoré budu spolu tráviť pred tým, ako 1D odídu na menšie turné do USA. Samozrejme, aby som nezabudla, Niall spraví pre Vicky niečo, čím ju dostane do vyšších kruhov anglickej spoločnosti - a to len za pár týždňov. Kým Niall s chlapcami bude koncertovať v Amerike, v Anglicku sa udeje niečo, na čo Vicky veľmi hrdá nebude. Bude sa to snažiť Niallovi vysvetliť, no ten si to nenechá. A to ako to všetko nakoniec dopadne uvidíte sami :) P.S.: Aby som nezabudla, vznikne párik, ktorý bude mať veľkú úlohu v posledných dieloch poviedky - Tanya & Harry ;)

2 komentáre:

  1. Akože s tou poviedkou... nezaspím! :D:D Nerob mi také šoky, al teším sa.. Píšeš krásne.. Rada čítam a teším sa na fotky ;)

    OdpovedaťOdstrániť