nedeľa 5. februára 2012

I don't know what to say...

Pretože takúto návštevnosť a takéto reakcie na moju poviedku by som nikdy nečakala. Ale nikdy.
Dúfala som, že si to prečítajú aspoň 2-3 ľudia. Ale to, že by mi mala za 24hodín stúpnuť návštevnosť o 700 ľudí, to by som nikdy nečakala.

                                    THANK YOU SO MUCH! I LOVE YOU!

Ďalej by som chcela upozorniť na kamarátkinu poviedku, ktorá sa netýka ničoho iného ako One Direction. Musím povedať, že to stojí za prečítanie :) Takže tu máte poviedku I wish od mojej zlatej Mari :-*

Ďalším bodom v tomto príspevku bude to, že vám chcem oznámiť, že keďže ide pracovný (školský) týždeň, tak tu toho budem dávať pomenej. Budem sa snažiť hodiť sem každý večer aspoň jednu časť. Keď budem mať menej učenia a keď ma kopne múza možno toho bude viac :).

No a najdôležitejším bodom je také malé zoznámenie so mnou a s mojimi záľubami pre tých, ktorí začali navštevovať tento blog len teraz.
Takže ahojte, volám sa Ivka, mám 15 a chodím na gympel do Dobšinej (Východné Slovensko, 80 km severozápadne od Košíc, 50km južne od Popradu). Medzi moje záľuby určite patrí fotenie - kvôli fotkám som vlastne aj založila tento blog, čítanie, lyžovanie a ako pri každej správnej pubertiačke, užívanie si života s priateľmi.

With love, I.Blake

1 komentár:

  1. no tak 15 by som ti nedala :) teda podla toho stylu pisania :) takze klobuk dolu :)

    OdpovedaťOdstrániť