Random sem Random tam 3.0

Hi lads!
Vitajte pri treťom vydaní rubriky Random sem Random tam 3.0 by I.Blake!
Otázka na úvod: ako sa máte? Ako prázdninujete?
Dobre, tá druhá otázka je možno trochu blbá, keďže prázdniny začali ešte len dnes...
Buuuut... moje prázdniny začali už včera, keď som o 13:00 miestneho času vystúpila v Poprade pred nákupným centrom MAX. A tak som si kráčala tým labyrintom obchodov, kaviarní a podobných vecí, až som prišla pred kino, kde na lavičke, sklonená nad tabletom, s bielymi slúchatkami v ušiach sedela ona.

Okamžite som ju spoznala. Do červena odfarbené vyžehlené vlasy, tyrkysové tielko, čierne vans-ky.  
Pristúpila som k nej odzadu, moje srdce divo bilo, ruky sa mi triasli. Kamarátky sa smiali, že stresujem akoby som išla na prvé rande. A v podstate som sa tak aj cítila.
Zakryla som jej oči, bez slova čakala. A keď sa otočila, postavila (hej bolo to vtipné, keď sa oproti vám postaví dievča o dve hlavy vyššie ako ste vy - však Zuz :D ) a uväznila ma v objatí, bola som šťastná. 
Videla som ju prvý krát v živote, prvý krát v živote po ôsmych mesiacoch písania som mohla počuť jej hlas. Avšak, cítila som sa, akoby som ju poznala celý život. Akoby sme boli kamarátky dlhé roky, a to sedenie pri káve a cigarete bolo našou každodennou rutinou. Tri a pol hodiny rozprávania, rozprávania a nakoniec aj fotenia, boli za posledných pár mesiacov moje najlepšie! 
Takmer celé stretnutie mi hlavou behala len jedna myšlienka "neverím, že toto je skutočné, že sa to naozaj stalo,
Ale, ono to skutočnosťou bolo! 
Konečne som stretla moju Zuz, my hun :-*
A som neskutočne vďačná, že som sa vtedy, vo februári, rozhodla pridať si ťa do priateľov a zveriť sa ti. Čo by som teraz bez teba robila?..
I love you hun.
 

Prejdime ďalej.
Chceli ste, aby som vám sem dala fotku, ktorá bude svietiť na mojom oznamku.
Tak ju tu teda máte. Snáď vám nepukne monitor :)

Ďalej. 
V nedeľu, 3/11/2013, žienky moje krásne, uzrie svetlo sveta klip k #StoryOfMyLife. Podľa tweetov, ktoré dávala Louiho mamka, Simon, či Ben Winston, nám budú tiecť slzy po lícach. Honestly? Neviem sa dočkať!!

A ešte jedna vec. 
Ja..nechcem byť nejaká vydieračka alebo niečo... Ale vážne len 4 komentáre, od dievčat, ktoré komentujú pravidelne? Priemerne si to otvorí 47 ľudí..
So please...

Myslím, že to by pre dnes bolo asi všetko. Have a nice week.
With love, yours I.Blake

12 komentárov:

 1. Rada čítam príbehy od teba ak by sa dalo tak rada by som bola ak by si zverejnila aj môj mam aj vlastnu stranku ale ty na tcojom blogu by to bola česť vyvesiť . Kika

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak mi sem daj jeho adresu a môžem kuknúť :)

   Odstrániť
  2. www.storyonedirectionlove.estranky.sk

   Odstrániť
 2. Ako sa mám? škoda slov.. Hlvne, že si šťastná ty :) Som rada, že si stretla osobu na ktorej ti záleží a užila si si sňou skvelý deň.. A tá fotka a aj tie kde ste spolu brutálne krásne..

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Čo sa deje Lauruš?! Hovor, okamžite! :/
   ďakujem/e veľmi veľmi veľmi!! O:)

   Odstrániť
 3. aké ste zlaté na tých fotkách :) a mám sa fajn, chorá v posteli po brigáde ktorá ma maximálne zložila, ale zajtra idem znova chodiť 6 hodín po BA a rozdávať letáky.. juhu :D je úžasné, že keď dáš ľuďom leták- nechcú ho, ale ak im dáš k tomu aj pero, zobrali by aj päť letákov (y) :D :D aspoň ty si uži prázdniny(vlastne aj vyzeráš že si ich užívaš :)) -Tins

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Je to pekné, že ste sa stretli a predtým ste sa poznali len cez net, možno sa niekedy v budúcnosti stretneme aj my <3 Bola by som rada :) Ste zlaté a tvoja oznamková foto je super, vydarila sa. Čo som Ti vravela teda písala? JOJ ani sa neviem dočkať klipu, celý večer čakám a nič a teraz sa dozviem, že bude len v nedeľu, nevadí, bude to mega, ako poznáme našich chalanov :D Hmm mám sa celkom v pohode, zajtra sa idem strihať :o Trošku sa obávam, lebo mám dlhé vlasy po driek a zajtra už budú "len po plecia" možno ešte kratšie, ale však dorastú, no nie? :D Ja tak zbožňujem tieto články, veľmi veľmi !!! A poviedku tiež zbožňujem, ja som rada, že som Ti ju začala komentovať, spoznala som tak jedno super talentované dievča, ktoré mi stále zlepší náladu. Ďakujem ! A aby si vedela, budem Ti komentovať všetko, čo sem pridáš !!! :D Budeš si musieť zvyknúť na moje kecy :D Love yaaa ... Danka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Je super, že ste sa so Zuz stretli! :) A keď vám to ako kamarátkam klape, snáď sa stretnete ešte viac krát! :)
  Tá Tvoja fotoška je tak rozkošná :) Fakt si tam zlatá, Ivík ;) x

  OdpovedaťOdstrániť
 6. aby si nemusela čakať do nedele ;) http://haycurlyboy.tumblr.com/post/65703672694/one-direction-story-of-my-life-official-leaked a POZOR!! NIKTO TO NEOTVÁRAJTE POKIAĽ CHCETE POCTIVO VIDIEŤ SOML VIDEO V NEDEĽU :) a btw veľmi sa z vášho stretnutia teším :) sama mám pár úžasných priateľov, ktorí sú z iných krajín a stretnúť ich je jeden z mojich najväčších snov :) takže sa s tebou teším tak veľmi, akoby išlo o mňa :D x - Mo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nie, ďakujem, ja si počkám, nesklamem chalanov ;) na dobré sa oplatí čakať a aspoň nebudem mať výčitky svedomia :P

   Odstrániť
 7. ľúbim ťa ♥ neviem, čo iné dodať...ďakujem ešte raz najkrajšie, za to, že si prišla, za to, že si, za všetko, všetulinko :*

  OdpovedaťOdstrániť