Questions 2.0

Takže, zlatíčka, tu máte odpovede na vaše otázky:

Od Danky: Som z jednej dediny, ktorá sa nachádza necelých 10 kilometrov od Rožňavy na Východe :) Chodím na osemročné gymnázium do Dobšinej, momentálne som v maturitnom ročníku :)
čo ma dokáže naštvať? občasná hlúposť ľudí.. ďalej, mama vraví, že sa dokážem naštvať za hocičo, čo nie je po mojej vôly..takže tak :D a čo ma dokáže potešiť? :) hm, keď niekto dokáže oceniť niečo, čo robím..alebo keď môžem byť sama doma, robiť si čo chcem a čo ma baví :)

Od Moni: Nemýliš, bol deaktivovaný :) Uprostred leta, nastal taký impulz pod vplyvom toho, že som našla na FB niečo, čo si niektoré osoby asi mysleli,že nenájdem ohľadom mojej záľuby s blogmi, tak som sa naštvala a deaktivovala ho. Zároveň to však aj bolo kvôli výčitkám svedomia, ktoré som mala voči dievčatám, ktoré sem chodili. Nepísala som, vykašľala som sa na svoju záľubu a mrzelo ma, keď som videla tie komentáre, že "kedy pridáš novú časť?!" a hoci ma to bavilo, nedokázala som sa k tomu prinútiť... avšak, začiatkom septembra mi to začalo chýbať, tak som znova tu :)

Od Tan: Čo sa mi páči a nepáči na poviedkach? Určite ma od poviedky dokáže odradiť,keď autorka poriadne neovláda syntax, skladbu viet. Taktiež ak je dej nezaujímavý, tvorený väčšinou dialógmi. Naopak, páčia sa mi na poviedkach opisy daných situácií, vnútorné monológy postavy, ich citové rozpoloženie :)

Od Lauriky: Inšpirácia a nápady? Keď začnem písať poviedku, väčšinou je to vďaka nejakej myšlienke, ktorá ma z ničoho nič napadla. Napríklad, pri Forever Young, som si predstavovala samú seba stáť v kaviarni Starbucks a ďakovať za latté. A tak som to napísala a pokračovala, až z toho vznikol celkom úspešný príbeh :) Pri Fight-e som brala inšpiráciu od Hannah a jej Darku. Zároveň, vždy nové nápady a poradkyňu ohľadom deja mi robí moja skvelá spolužiačka, ktorá je asi najväčšia kritička v mojom okolí, akú poznám :) Takže, vždy keď chcem napísať novú časť, poradím sa najprv s ňou :)
Podľa mňa to je normálne, nie každý človek má rád aj tých, ktorých musí mať..

Od Tins: Na ľuďoch mám vo zvyku si všímať ich gestikuláciu, štýl rozprávania, to ako reagujú na jednotlivé podnety. Ďalej, spôsob akým sa pozerá daný človek na svojich priateľov/príbuzných/ cudzích ľudí :)
Knihy, prečítam si všetko, čo ma zaujme. Nemám problém s detektívkami, ľúbostnými románmi či aj fantazíjnimi príbehmi :) Rovnako to je aj s hudbou, v mojom playliste nájdete od metalového neba po americký rap, takže som vlastne otvorená rôznym možnostiam. Avšak, posledný mesiac sa začínam čím ďalej tým viac sústrediť na britskú hudobnú scénu a mám pocit, že tá americká jej nesiaha ani po päty :) a čo sa týka oblečenia? och,oblečiem si, čo mámv skrini :D nemám žiaden štýl, ale páči sa mi na ľuďoch, keď majú nejaký  a obliekajú sa tak... :) som proste zvláštna asi :P
čo ma dokáže potešiť? uff... ani neviem..asi keď niečo vyjde tak, ako to chcem ja :)

Takže,ak by ste mali opäť nejaké otázky, poteším sa a rada odpoviem! :)
With love, yours I.Blake

4 komentáre:

 1. Ivúšik, takže bývaš neďaleko RV, hej? Ja tam chodím do školy ! :D Náhodička, no nie? ...Páčia sa mi takéto príspevky. Tá hlúposť dokáže naštvať aj mňa a bohužiaľ, nie len hlúposť. Ďalšia otázka : Čo ti pomáha pri takomto upršanom počasí? Nejaká rada by sa zišla, pretože mám pocit, že v sebe nemám ani kúsok energie :( Ďakujem honey <3 A keďže sa blíži tvoja stužková, ako prebiehajú tvoje prípravy, prípadne, ako to vyzerá u Vás v triede? ... Danka :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nemyslíš vážne?!! kam chodíš do školy? :O
   a na tie otázky ti odpoviem až v ďalšom príspevku, snáď sa nenahneváš ;) :-*

   Odstrániť
  2. Myslím to vážne :D Aj ja som reagovala podobne, keď som si prečítala tvoj príspevok a videla som, že bývaš neďaleko RV. Chodím na zdravotnú. Nie, nenahnevám sa, kdeže ... :* Danka :)

   Odstrániť
 2. Je úžasné počuť, že sa stotožňuješ s postavami :) Takže inšpíracia z príbehu Dark? Wow to je super, ako zobrala si si z toho inšpiráciu, ale zároveň sa to na to nepodobá, čo je samozrejme perfektné... Mať po boku najväčšie kritika musí byť dobré, keďže ti pomôžem a možno niekedy ani nie :D A tá otázka od Tan a tvoja odpoveď ma naozaj zaujala a musím s tebou súhlasiť :) Ale tak ty si úžasná autorka a vieš čo kedy a akým štýlom treba písať :) Len tak ďalej a skončíš ako Vasilková, ktorú mám naozaj rada, teda jej knihy :)

  OdpovedaťOdstrániť