Questions 3.0

Hi lads! :)
Dnes tu teda mám odpovede na vaše otázky ;)

od Danky: Tak prípravy prebiehajú veľmi rýchlo, šialene, nedokonalo :D Dnes sme mali takú našu prvú veľkú hádku kvôli scénke, ktorú sme mali - ale nebudeme (yes!) - mať v programe :) Ďalej, zajtra si vyzdobujeme dvere, v piatok natáčame kradnutie triednej knihy :) Na týždeň vo štvrtok generálka v sále, v piatok stužková :3

od Kikušky: Neviem, neuvažovala som ešte o písaní ďalšej poviedky, keďže momentálne píšem Fight a takisto mám ešte stále rozpísanú Change my life. Avšak, ak by si chcela, Forever Young je už dopísaná - avšak s Niallom. A možno, možno keď dopíšem Fight, budem písať so Zaynom - hoci to bude určite veľkou výzvou pre mňa, keďže je nespočetné množstvo vynikajúcich poviedok s naším zlým chlapcom z Bradfordu :P

od Evky: Ak sa mám priznať HG som nečítala, ani nevidela, no čo som videla trailer, ktorý išiel pred This is Us, keď som bola v kine, vyzeralo to zaujímavo, tak si snáď na to niekedy nájdem čas :)
Keď píšem, väčšinou si pustím One Direction - konkrétne všetky ich piesne čo sú v jednom videu :) Oveľa lepšie si ich potom viem predstaviť, keď počúvam ich hlasy :)
Koho považujem za svoj vzor a inšpiráciu? Uff. Za vzor určite Hannah - autorku Darku. Ale rovnako, asi všetky dievčatá, ktoré píšu a - ako vravím ja - ich poviedky sú lepšie. Je to zvláštne, lebo keď čítam ich poviedky, akoby ma to nakoplo a ja si poviem "chcem byť lepšia ako oni" :D Sú mi vzorom, lebo viem, že sa mám stále čo učiť :)
A inšpirácia.. uff, chalani, určite :) Ale rovnako, s inšpiráciou - čo pridať do poviedky, čo mám zle a čo dobre, s tým mi pomáha moja spolužiačka, ktorú mám veľmi rada. Považujem ju asi za najväčšiu kritičku vo svojom okolí a ona mi pomáhala aj pri písaní prvej poviedky Forever Young :)

Tak snáď Vás moje odpovede zaujali a v komentároch mi necháte ďalšie otázky :)
With love, yours I.Blake

P.S.: dnes večer bude nová časť Fight-u :)))

5 komentárov:

 1. Takže, keďže som si nestihla v čas prečítať Random 50 takže som ti nepoložila otáyku.. Tak ťa idem "zborbardovať" teraz :D
  Určite sa ťa chcem opýtať či dokončíš Change my life...
  A chcem sa ťa opýtať či máš nejakú srdcovku ako knihu, a ak áno čo ťa na nej zaujalo...
  A posledná Uvažovala si niekedy, že vydáš knihu? Ale nie, vážne sa teraz pýtam.. (Nezačni mi hlavne hovoriť, že na to nemáš, lebo sa...) Lebo ak nie, mala by si nad tým porozmýšlať, aspoň si to premyslieť, ok?! pre mňa... prosííím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Prešla som si tým aj ja, chápem ťa ;) My sme sa pohádali na torte :D Ja som akurát v piatok bola na stužkovej našim štvrtákom, bolo super. Budem myslieť na teba a uži si ten prekrásny večer, je to neopísateľný pocit ! :* Dúfam, že potom pridáš nejaké foto. Teším sa na novú časť. ... Danka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja by som veľmi chcela aby si začala písať poviedku so Zaynom ! :3 Máš na to! Áno, je veľa dobrých poviedok no možno práve tá tvoja bude Najlepšia :) ♥
  *Mims

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Áááá konečne som sa sem dostala po tých zošitoch s novými látkami :) Takže, keď sa tu každý niekto vypytuje, aj ja som také zvedavé a ukecané dieťa svojich rodičov, že ani mne nedá neopýtať sa :)
  1, Čítaš nejaké blogy?
  2,(to je divné, ale ja sa ťa to musím opýtať) Aké budeš mať šaty na svoju veľkú slávnosť? :)
  3,Neviem prečo, ale veľmi ma zaujíma, ako sa ti píšu intímne scény. Nemám tvoju tvorbu prečítanú celú (za čo sa ospravedlňujem a posnažím sa rýchlo napraviť) takže neviem, či si nejaké takéto scény písala, ale hrozne chcem poznať pocity takej super (môžem ťa volať umelkyňa?? :) urobíš mi veľkú radosť ak mi to dovolíš) umelkyne ako si ty. Sama píšem a vždy keď sa chcem v takejto scény dostať, nejako ma to vo vnútri pokrúti a hoci to píšem s nadšením a napätím, stále mi niečo vŕta v hlave :)
  Ďalšie otázky si nechám, aby som ti mohla vzduch pootravovať ešte aj niekedy inokedy :) xxx ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ak by sa ti chcelo tak daj aj tú o Niallovi, veľa príbehov som o ňom čitala ale možno ten tvoj bude najlepší:D to je jasné že bude najlepší. ..... máš aj svoj oblúbený blog? Ktorá poviedka je tvoja obľúbená? Kikuška

  OdpovedaťOdstrániť