Random sem Random tam 5.0

Hi girls!
Ako si užívate celkom slnečnú nedeľu? :)
Ja sa neviem prinútiť ísť sa učiť maturitné zadania z biológie, ale dlhšie to už odkladať nemôžem :(
Ale ešte predtým, pár mojich slov :)


Čím začať? :)
Asi tým, že keďže tu mám množstvo nových čitateliek, ktoré majú určite nejaké otázky, tak mám pre vás taký návrh :) V komentári pod týmto príspevkom mi môžete položiť akékoľvek otázky, ktoré na mňa máte. Či už o mne samotnej, o tomto blogu alebo o poviedke :) a v ďalšom príspevku (nie v časti) vám na ne odpoviem, čo poviete? :)

Ani neviem prečo, čím to je zavinené, ale poslednú dobu sa začínam orientovať na takýto druh hudby. Rovnako, čím ďalej tým viac preferujem názor, že britská hudobná scéna je mnohokrát lepšia ako tá americká, ktorá jej miestami nesiaha ani po päty. Mám pocit, akoby ma ostrovy už úplne opantali. :)

Pre toto ho zbožňujem stále viac a viac. Ona sa ho pýta na NEHO samotného... on hovorí o NICH. Pretože si uvedomuje, že kapelu netvorí len on. Pretože tí ďalší štyria blázni sú súčasťou jeho života a svet sa netočí len okolo neho samotného. 
 Celý ten rozhovor ma tá reportérka neskutočne iritovala. Nevedela som prečo. No keď sa ho opýtala toto, pochopila som. Ľudia by si už mali uvedomiť, že One Direction nie je len Harry ale aj Loui, Nialler, Zayn či Payno..
Prečo sa to neopýtala aj ich? Prečo stále len Harry?
Nechcem na to ani pomyslieť. Pomyslieť čo by som robila, keby jeden z nich odišiel z kapely. Vyznie to asi veľmi fanaticky a detsky, ale môj svet by sa fakticky asi zrútil. Dúfam, že si o mne nepomyslíte, že som nejaká šialená maniačka, snáď ma niektorá z vás pochopí :)

Taktiež, množstvo z vás mi píše do komentárov, ako ľudsky Harryho vykresľujem.
A ja sa pritom riadim len skutočnosťou. Neviem ako vy, ale ja asi 80% môjho voľného času trávim na internete (Tumblr, blogy, WeHeartIt, Instagram občas Twitter) a hľadám nejaké zaujímavosti o chalanoch. Nie drby, fámy či trápne výmysly Larry Shippers, či iných pravdepodobne psychicky nevyrovnaných ľudí/fanúšičiek/haterov. Ale veci, ktoré priznajú oni sami v rozhovoroch, veci, ktoré povedia ľudia z ich najbližšieho okolia (Ed - Harry v NY s pizzou a bezdomovcami, Zayn - svet položiaci veľkú ťarchu slávy na Harryho plecia, atď), alebo fanúšičky, ktoré prišli do bezprostredného kontaktu s nimi (Harry pretlačiaci sa pomedzi gorily a podpisujúci sa chorému dievčatku na tričko)
Veci čerpám hlavne z Tumblr-u Hannah, autorky Darku. 
To dievča je jednoducho môj idol a chcieť ju stretnúť z mojej strany je asi rovnako veľký sen, ako stretnúť chlapcov.

Takže, to by bolo pre dnes asi všetko z mojej strany.
Teším sa na vaše otázky, ktoré určite na mňa máte a verte, že veľmi rada na nich odpoviem :)
A teraz hor sa na biológiu [ :'( ]

With love, yours I.Blake

4 komentáre:

 1. Ivúšik, ja mám moc rada takéto príspevky, keď si môžem prečítať také bežné veci o tebe, o našej úžasnej spisovateľke <3 Tiež milujem Harryho preto, že je taký ľudský, priateľský, vôbec nie je egoistický a arogantný, tí bezočiví ľudia, by len chceli, aby taký bol, ale on nie je taký ako oni !!! Harry a aj ostatní chalani majú v sebe veľkú pokoru, ktorá v dnešnej dobe mnohým ľudom chýba ! Dúfam, že ten deň nenastane, neviem, ako by som to znášala, ak by ktorýkoľvek z nich odišiel z kapely a vydal sa na sólo dráhu, to by už nebolo 1D :/ Ešte sa chcem opýtať, kedy bude Questions 3.0? ... S láskou tvoja verná čitateľka ... Danka :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Moja krasna, zboznujem ked mas rovnake nazory ako ja <3
   Questions 3.0 bude, ak mi sem, pod tento prispevok niekto hodi nejake otazky :-) potom spravim Q3.0 a samozrejme odpoviem este na tvoju predchadzajucu otazku ;-)

   Odstrániť
 2. Radosť toto všetko čítať, nikto neuvažuje podla skutočnosti ale podla výmyslov, pre mňa One direction znamená viac ako len sexy chalani, pre mňa sú dokonalý ich hudbou, taký aký sú, nie sú žiadne namyslené potvory a ani egoisti či hoci čo iné. Jednoducho sú taký aký sú, netrápia ich klebety, život si užívajú a plnia si sen ako ktokoľvek iný. Spievanie je jednoducho ich rodený talent, tak ako iných, každý má niečo iné čo ho baví, ale stane sa, že to nedostanú. Milujem tieto tvoje poviedky, pretože počas čítania sa cíti ako keby som bola v tej poviedke s nima. Vžívam sa do ich prostredia,........ Nezačnes písať nejakú novú poviedku so Zaynom??? aj keď zo skupiny mam rada Harryho, milujem poviedky aj o Zaynovi...... Kikuša

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Počkať. To nie som jediný vydedenec, ktorý počúva Imagine Dragons? o.O
  Dievča, tak teraz si ma fakt že prekvapila :-D
  Ale to je jedno, vieš, že ty si podstatne zmenila môj názor na Harryho?
  Už od začiatku roku 2011 som bola doňho vážne "buchnutá" a stále som, len som to začala brať s rezervou a teraz ho kvôli tebe a tvojim slovám znovu zbožňujem ^_^
  Priveľmi som sa nechala opantať bulvármi a kritikou kamošiek, začala som veriť tým kecom aký je Styles sukničkár, opilec, namyslená hviezdička bez citov... Och, vlastne sa za seba hanbím :-/
  Len keď máš okolo seba samých haterov týchto piatich chalanov, dosť ťa to zlomí... Aspoň že stále existujú dievčatá ako si ty a ďalšie moje obľúbené autorky ff-iek s chalanmi :-))
  Tak a teraz na otázky, už sa na nich teším pomaly päť minút, čo píšem tento hlúpy komentár :-D
  Sooo... Aký máš názor na Hunger Games? Teda ak si to čítala :-3
  Ďalej. Čo najčastejšie počúvaš keď píšeš? :-)
  A na záver by ma zaujímalo, koho okrem chlapcov považuješ za svoju inšpiráciu, vzor?
  Ok, dúfam, že som ti to príliš neskomplikovala, teším sa na odpovede :-D

  OdpovedaťOdstrániť