nedeľa 24. novembra 2013

Random sem Random tam 6.0

Hi girls!
How are you? :)

Ja sa mám celkom dobre :)
Chcete vedieť prečo?
Kliknite nižšie!

Začnem asi tým najlepším.
Dnes sa mi splnil jeden z mojich snov.
Nové šteniatko. Pitbulla. 
Volá sa Aisha. 
Keďže ju máme ešte len jeden deň, mám strach.
Bojím sa, pretože okrem nej ešte máme štrnásť ročnú sučku rovnakého plemena, ktorá nikdy nebola zvyknutá na iného psa. Nevieme ako bude reagovať každým dňom..
No milujem obe. Aishu pretože je proste úžasná a Julinu pretože som s ňou strávila celé svoje detstvo. 14 rokov mi každý deň robila spoločnosť..a teraz, teraz keď vidím ako sa na mňa pozerá, keď držím na rukách šteňa..láme mi to srdce na kusy. Cítim sa tak veľmi previnile voči nej. Ublížili sme jej tým, že sme Aishu sem doviedli. No Julina sa už len trápi a dlho tu snami nebude...no i tak to bolo voči nám/voči mne také strašne sebecké..
Odpusť mi zlato...

Taktiež, ďalší sen sa mi pomaly plní. Po maturitných skúškach, ktoré ma čakajú posledný májový týždeň, odchádzam na týždeň do Londýna!!!! AWWWWWWWWWWW.
AKO MÁM BYŤ POKOJNÁ?! 
to sa proste nedá....
 
Čo sa týka Londýna.. potrebujem sa vám "vyspovedať"

Ako som tak včera sledovala 1DDay, premýšľala som nad niečim. (Ešte predtým ako som zaspala :D )
Premýšľala som nad nespravodlivosťou. Prečo nám( ale budem hovoriť mne) to robia? Prečo sú proste takí akí sú, keď nikto z nás ich nemôže spoznať?
Stavila by som sa, že väčšina z vás by túžila už len po tom aby sa dostala na ich koncert, či mala s nimi fotku. Ale ja..ja som trochu náročnejšia. Mne by možno ani tak nešlo o koncert, či fotku.
Mne by postačilo s každým jedným individuálne zatvoriť sa na pár hodín do jednej miestnosti a rozprávať sa s nimi. Nič viac, nič menej. Žiadne výkriky, slzy, či trápne reči "milujem vás". Pretože sa nedá milovať niekoho, koho nepoznáte. A mne by presne o to išlo. Spoznať ich. Opýtať sa ich na veci, ktoré sa z koncertov či nejakých interview nedozviem. Stráviť s nimi deň, zažiť jeden ich deň na turné. Proste vedieť, že sú skutočne takí, akými sa javia v televízii. Lenže na to musím zabudnúť.. Pretože takú možnosť nebudem mať asi nikdy v živote.. a som opäť tam, kde som bola včera večer.. pri slzách..


Premýšľali ste niekedy nad tým, aký je v skutočnosti Harry inteligentný? Pretože ja sa nad tým zamýšľam stále častejšie, hlavne keď si pozriem nejaké interview. Nemám na mysli to, že by možno vedel odpovedať ešte aj na otázku z jadrovej fyziky, ale skôr to, akým štýlom odpovedá na bežné otázky zo života, ktoré dostane. Dokáže tak racionálne uvažovať, tak dospelo. Svet šoubiznisu ho určite zmenil. Zmenil ho na dospelého človeka, ktorý sa vie rozhodnúť, čo je pre neho správne.
Najviac zo všetkého sa mi určite páči to, keď ho niekto nazve slávnym. Tie, ktoré pravidelne sledujete novinky spojené s nimi, určite viete akú odpoveď mám na mysli. Pretože nechce byť zapamätaný svetom tým, že bol "slávny".. ale tým, aký skutočne bol. Povedzte mi, mal by niekto taký ako Bieber napríklad (nič proti Beliebers) rovnaký názor? Pochybujem.
Rovnako aj v rozhovore pre austrálsku šou 60'. Istým spôsobom nenávidím tú moderátorku - za to aké otázky Harrymu kládla a za to, že ten rozhovor bol viac ako 90% robený iba s ním, no to, čo tam Harry hovoril ma zase raz utvrdilo v tom, že ten chlapec nemá nasraté v hlave. No a neobdivujte ho. A neobdivujte ich.. Vždy budú týmto smerom moji hrdinovia, moja inšpirácia.. Moji chlapci.

Neviem, to by bolo na dnes asi všetko.
Ak by ste mali nejaké otázky alebo dotazy na mňa, viete na čo slúžia komentáre :)
With love, yours I.Blake

6 komentárov:

 1. Myslím, že nie len ty sa túžiš s stretnúť s chlapcami takým spôsobom. Porozprávať sa, spoznať ich, zasmiať sa s nimi... Len ja by som sa bála toho, že od šoku by som v ich prítomnosti zabudla po anglicky :D
  Včerajší livestream.... Nedopozerala som ho celý, lebo ma mamina vyhnala spať, ale dneska som to dokončila a poslednú pol hodinu som nemohla prestať plakať. Plus to počasie, všetko mi prišlo ľúto, zároveň som na nich taká pyšná, kam to za tie roky dotiahli a ako veľmi veľmi ich ľúbim, že mi v mnohých veciach pomohli a spoznala som vďaka nim mnoho úžasných báb. :)
  To šteniatko ♥ Nádhera!!! :3
  Otázku mám len takú, že kedy bude ďalšia časť ;)
  Love love love Xxx

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Juuuj úžasný psík! ^^ Neboj sa, oni si na seba zvyknú, hovorím z vlastnej skúsenosti :) My síce máme troch krížencov, Dolly už odjakživa a tých dvoch šiabalov len rok. Tiež sa najprv vôbec nemuseli, ale teraz je to už normálne svorka, hrozne si na seba zvykli :D
  A teraz k mojej obľúbenej téme, k urážaniu blondín :DD
  Ale fakt tá moderátorka mi pripomínala Ritu Skeeterovú z HP -.-
  A s tvojim názorom na Harryho úplne súhlasím, nemám čo dodať :)
  Prajem si, aby si ich raz stretla, Ivi... Všetky si to zaslúžime...
  Bože, nebudem predsa plakať aj ja, berme to aspoň z tej lepšej stránky, že vôbec existujú a môžme ich obdivovať aspoň z diaľky, aj keď to ani mne samej absolútne vôbec nestačí! :D
  Ten Londýn ti fakt závidím, aj keď zároveň prajem, ale vieš ako to myslím :) Nemáš voľnú letenku, len tak náhodou? :D Stretla by som sa hneď s dvoma svojimi idolami :3 ♥♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. som trošku smutná z toho, že si myslíš, že ťa nechápem, pretože si mi práve písala priamo z duše...akurát si nemyslím, že by sme im mali niečo vyčítať...súhlasím aj s tým o Harrym, fakt nemá v hlave nasraté a presviedčam sa o tom čím ďalej tým viac....
  hm, o Londýne som síce vedela, len som netušila, že je to už isté...prajem ti to pus :*
  a opakujem sa, ale bude dobre, naozaj :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ivkaa ,ty si ho a ich, tak krásne (ale pravdivo) opísala.. keby som mohla hneď by som ti zariadila stretko s nimi aby oni mohli spoznať TEBA a zistiť aké skvelé žieňa je ich fanúšičkou. inak vieš že iba kvôli tebe tebe a tebe ich mám čoraz viac (vrámci normy a zatiaľ snáď zdravého rozumu) stále opäť radšej?
  haha, to t verím že nie si pokojná, inak v Londýne budeš chodiť po pamiatkach(blbá otázka,to si určite nenecháš ujsť) alebo čo tam budeš robiť.. chápeme sa? :D
  inak tvoje šteniatko je taaaaaaaaaaaaaaaaaaak nádherné, aj tá fotka je taká krásna :) a podľa mňa ti to Julina odpustí a zvykne si, (mám 2fenky, ktorých spolužitie je na 1 :D aj keď to je mama-dcéra.. ale mala som ešte jedného psa a v pohode sa znášali )
  a mám sa unavene ale inak super-Tins

  OdpovedaťOdstrániť
 5. No zbohom z tochto bude zase slohovka vopred sa ospravedlňujem :D
  AKo sa mám, no fakt úžase. Kašlen jak starý dedo, matika mi prerastá cez hlavu a každý odomňa ničo chce alebo potrebuje (ako keby tam bol rozdiel) no vážne vyzerám tak, že sa viem roztrojovať?
  Šteniatko maximálne zltučké, krásne awww.
  Londýn? Bože, dievča ja ti to tak prajem!! Uži si to tam, potom, keď pôjdeš a fotky si prosííím!! To je rozkaz :D
  1DDay, bol skvelý, síce ma bolela prdel, seklo ma, bola som hladná a skoro mi praskol močový mechúr, smiala som sa a zároveň aj plakala... stálo to zato.
  1D: oh, mám podobný názor jak ty... Chcela by som byť na ich koncerte, no určite by som tam priniesla kmión lepjacej pásky na zalepenie úst, ako nič v zlom, ale vrieskať na koncerte? rada by som z toho niečo počula... Fotka? Som náročná! Chcela by som radšej od nich objatie, objatie je omnoho viac než fotka, pretože fotku možno budeš mať na stene, ale ich objatie budeš mať v srdci. A úprimne? hanbím sa, hanbím sa za tie upišťané, urevané directionerky, ktoré im cpú foťák pred ksicht, vrieskajú im do ucha a nenechajú ich na svetom pokoji!! Napr. ako volali Liamovi z hotela do izby, či hučali na svadbe grega, či keď chcel ísť Niall domov. Vtedy som mala chuť zobrať atlas a otieskať im ho o hlavu aby sa spamätali, však trapas jak hovado.. Nie je viacej stáť obďalej, možno si ta ani nevšimne, ani sa ho nedotkneš, ale budeš mať v srdci niečo krásne, pretože vieš, že si ich urobila šťastnými, lebo mohli mať pokoj a teda aj úsmev na tvári a pre mňa by to bolo oveľa viac... A to rozprávanie s nimi by som brala, spoznať ich, naozaj ich spoznať... :3

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Úplne nádherné šteniatko a nemaj obavy, oni si na seba zvyknú ;) Verím tomu. Ja neviem Ivúšik, ale niekedy mám taký pocit, akoby si mi čítala myšlienky, pretože aj ja som sa nad tým zamýšľa, a prišla som na to, že by som od ich stretnutia očakávala trošku viac, možno som sebecká, ale je to tak. Isteže by som nenamietala ísť na ich koncert, autogramiádu a podobne, ale tam by som sa s nimi nevedela porozprávať, len tak nezáväzne, ako starí kamoši :D (aj keď neviem, ako by tá naša konverzácia prebiehala, pretože by som v tej chvíli zabudla aj na to, či som dievča či chlapec :D nieto, ešte na angličtinu, ktorú ani z ďaleka neovládam dobre :D ale beriem to z tej pozitívnej stránky, zasmiali by sa na mne :D najmä Niall, bože, ako ja zbožňujem jeho smiech :D ) Bože, ako ti ten Londýn závidím, samozrejme v dobrom. Je to moje mesto snov, už od malička. Uži si ho !!! Harry a aj ostatní chalani majú v sebe neskutočnú pokoru, ako som už spomínala a vôbec, ani zďaleka im sláva nestúpla do hlavy, to na nich zbožňujem najviac ! A ako sa mám? Celkom dobre, dnes som sa stretla s kamošom, ktorého som už dávno videla a som nesmierne šťastná, že sa má dobre. Neviem, to dostatočne opísať, aká som šťastná, že som ho mohla vidieť živého a zdravého. Najlepší pocit ! Končím, jeden z mojich najdlhších komentárov. :* <3 ... Danka :)

  OdpovedaťOdstrániť