štvrtok 28. novembra 2013

Random sem Random tam 7.0

Hi Lads!
Zase raz taký nezmyselný článok :)
Snáď si ho aspoň niekto z vás prečíta :)


Don’t care what people say. You’re who you are and nothing else matters. Do what you do, like what you like. Don’t listen to that bullshit what is right or wrong.
Only wrong thing in this world are the people who judge.
Just say “fuck you, I’m on my way, idiot“ and go for your dream.
That is all.
Bye fool.
(by I.Blake)

Prečo sa báť robiť to, čo máš rád? Prečo sa báť podporovať, počúvať alebo čítať to, čo máš rád TY?! Preto, že ťa ľudia odsudzujú za to? Preto, že si z teba uťahujú či majú blbé narážky? A čo?! Ser na nich! Je to tvoj život, tak ako oni majú svoj. Ty robíš to, čo baví teba, nie ich ;) ich je veľké hovno do toho aký je tvoj život. A čo, že sa im zdáš divná/ý, že v mojom prípade počúvaš "buzíkov". Len ty vieš skutočnú pravdu o tom čo robíš, nie oni. A čo, že bloguješ? A čo, že namiesto chlastania každý piatok radšej sedíš doma a čítaš knihu? A čo, že radšej zješ niečo zdravé ako nejaký blbý fastfood? A čo, že si neobliekaš značkové veci a nemáš každý deň na ksichte kilo make-upu? 
IDIOTI JE TO NÁŠ ŽIVOT!
Starajte sa do svojich pri*ebaných činností a nesúďte druhých!! 

To len tak pre začiatok :)

So, girls, how are you?
Áno viem, tá moja otrepaná otázka :) Ale keď ja tak rada čítam vaše komentáre o tom, čo máte nové, či prečo sa máte blbo :) Je to proste super prečítať si, že moje čitateľky sú "skutočné" a majú reálne problémy tak ako ja :)
Takže, teším sa opäť na vaše príspevky ;)

Ako sa mám ja? Uff, ani neviem. Zajtra večer, o 18:00 začína moja stužková slávnosť. Mám Stres? Mám Strach? Teším sa? Ani sama neviem. Tak nejak si ani neuvedomujem, že to už je zajtra. Že zajtra budem stáť vo vysokých opätkoch, dlhých šatách, s malovaných ksichtom a vyčesanými vlasmi pred 115 ľuďmi a spievať nehorázne falošne gaudeamus. Pche. Stále mám pocit, akoby to bol len obyčajný piatok. Uff.
Vrámci tohto, vám taktiež chcem oznámiť, že v nasledujúcich dňoch bude blog stagnovať!!! Nie, nebojte sa, nejdem ho pozastaviť ani nič podobné. Len zajtra mám stužkovú a v sobotu skoro ráno idem hneď na dozvuky, z ktorých prídem..neviem kedy :D Možno už v nedeľu, možno až v pondelok. Takže, po prechlastanom víkende sa budem potrebovať zotaviť a samozrejme, opäť začať učiť. Každopádne, novú časť sa vám posnažím pridať už dnes večer, pri najhoršom ju prednastavím na piatok :) No ďalšia..bude nevedno kedy -> ale v priebehu nasledujúceho týždňa určite! 
Snáď to vydržíte :)


 
Aj vám sa pri prvých strofách, ktoré spieval Liam, zdalo akoby spieval o Danielle? Tú pieseň zbožňujem, no len dnes ako som počúvala MM pri umývaní podlahy, som mala pocit, akoby to bolo presne o nej. 
Ach, ale to bude len tou mojou fantáziou a nehoráznou túžbou aby sa vrátili k sebe.
No, ale nádej umiera posledná :)

Hm, čo by som ešte tak napísala..
Jaj, aha, už viem.
Návštevnosť každodenne klesá a klesá, komentáre sa zasekli na rovnakom čísle. 
Asi moje poviedka nezaujala až tak veľa ľudí.
Ale!
Neskutočné ďakujem všetkým všetkým, každej jednej z vás, dievčatám, ktoré sem každodenne chodia a zanechávajú komentáre!!! Neviete si predstaviť, krásky moje, ako ma to zakaždým poteší, keď vidím tie ohromujúce čísla, keď vidím tie komentáre. Nezaslúžim si vás.
Posielam božtek na líčko, noštek ba i čielko, každej jednulinkej z vás! 
Lásky moje, bez vás, bez podpory od mojich spolužiačok a bez Damie, ktorá mi ohodnotila poviedku a dala mi nejaké tie rady, by Fight nemal už 30 častí. 
Ste proste najlepšie.
ĎAKUJEM!

Tak..to by bolo pre dnes asi všetko :)
P.S.: nebojte sa, hodím vám sem potom nejaké fotky zo stužkovej ;)

Have a nice weekend,
yours I.Blake

5 komentárov:

 1. Juuj na tie fotky sa teším, uži si stužkovú :) Ale musím uznať, že mne by sa v týchto teplotách a ešte v piatok nechcelo nikam trepať :D
  Ale to ja som len príliš lenivé, bude tam zábava, uvidíš ;)
  No a teraz k prvým slovám, ktoré si napísala...
  Vieš, že by si mohla vymyslieť aj viac takýchto "výrokov"? -.-
  Sú dosť inšpiratívne, Ivi :D Teda mňa určite veľmi zaujali :)
  V poslednej dobe ma totiž chytila originálna nálada a podobné slová si musím hovoriť zakaždým, keď okolo mňa prejdú zízajúci okoloidúci :DD
  Pretože keď si taká plachá a snažíš sa zmeniť na different, pričom nie si Cool ako ostatní... Ani neviem prečo to tu teraz píšem :D
  Každopádne sa mi páči tvoj postoj :))
  Inak Half a Heart je neskutočná pesnička, rovnako ako ostatné a hrozne ma potešilo a zároveň prekvapilo, čo si napísala...
  Totiž ja som už hneď po prvom počutí a tých Liamových slovách myslela na len Danielle... Tiež mi veľmi chýbajú, hoci Liam je stále fajn, keď bol s Dan, bolo to niečo iné.
  Ale veď je to ich vec, mi to svojimi prosbami nezmeníme :/

  P.S. Teším sa na Fight! ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak idem pekne poporade:
  1. Ten výrok je dobrý, pekná motivácia, len vymýšaj takéto ďalej :)
  2. Hej byť sám sebou v dnešnej dobe je umenie. A obdivujem ľudí, ktorý dokázali byť sami sebou od začiatku, pretože potom je naozaj ťažké nájsť sa. A potom, keď som sa našla prisahala som, že už nikdy nikomu v živote nedám svoje ja. Nikdy. Naozaj. Ver mi.
  3. Ako sa mám? No zistila som, že aj za 5dní neprítomnosti sa zmenilo toľko vecí a bohužial k horšiemu shit! ALe nevádi aj tak je to moja vina (a to som tam ani nebola, ale to asi nikho netrápi Fuuuck)
  Máš rada, že sme skutočné? To je milé :D
  4. Takže si poriadne uži stužkovú!! Naozaj fakt!! Mus횧!! Očakávam fotky, no čo chcem vidieť aké budeš mať krásne šaty :O Všetci ľudia opačného pohlavia budú na tebe určite nalepené alebo aspoň "nenápadne" v dieľke slintať :D
  5. Half a heart: takže poprvé je to nádherná pesnička a ten text ♥♥♥. No a tá prvá strofa mi strašne pripomenula Dan... a chýba mi Payzer. Ale tak nezmením to a ja dúfam, že Liam bude šťastný a budem rešpektovať Soph..
  6. Nechápem ako tvoja poviedka nemohla zaujať, pretože ja na nej doslova závisláčim... Nieee ty si vôbec nezaslúžiš komentáre vôbec (dúfam, že cítiš ten sarkazmus :D)
  PS: rada čítam tie to tvoje zmyslpne nezmyslené články :3 :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Všetci si myslia a vravia svoje ale ozaj len sama viem odpoved. Presne, za to že počúvam 1D si musia myslieť, že ja som nejaká barbína, šprtka alebo čo. ....

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Zlatík, uži si stužkovú, uvidíš, bude to nádherný večer ! Budem na teba myslieť, aby všetko vyšlo tak, ako si to želáš ;) Úžasný článok, vieš, že ja takéto môžem. Ten výrok je super. A úplne s tebou súhlasím, moje motto je : Buď sama sebou a na nič sa nehraj ! Viem, otrepané, ale snažím sa podľa toho riadiť. Načo sa mám hrať na niekoho, kým nie som? Kto ma má úprimne rád, budeme ma mať rád aj bez make-upu, strapatú atď atď, hlavne, že som to ja !!! :D Nie? Ja sa Ti musím priznať, ešte som nepočula celý album MM :( Asi si pomyslíš, "bože, z ktorej planéty spadla?" ale nemala som na to čas a cez víkend si to poriadne vynahradím a už vidím, že náš dom sa cez víkend bude otriasať v základoch :D A ako sa mám? Super, zajtra je piatok, večer bude nová časť (alebo zajtra) a teším sa na fotky zo stužkovej a proste na celý víkend !!! :D Love yaaa ... Danka :) P.S : Tie komentáre, návštevnosť si zaslúžiš !!! :*

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ivi, uži si stužkovú, poriadne sa zabav a vyblázni :) A takisto dozvuky, tie budú určite super ;)
  To, že počúvam 1D vie celá trieda, najprv sa chalani smiali, teraz ich počúvajú aj oni :) Tak či tak, ja sa nikomu nepletiem do jeho života ani hudby, tak nikto nemá právo mi hovoriť, čo mám počúvať alebo ako sa mám správať. Ja nie som z tých Directioneriek, ktoré milujú 1D len za Harryho alebo za to, ako chalani vyzerajú, mňa v prvom rade oslovujú ich pesničky, texty predovšetkým.
  Čo sa týka Tvojej poviedky, ja ju zbožňujem a dala by som Ti aj milión komentárov. Ale aj tie nie sú všetko. Prvoradý je pocit, ako sa cítiš, keď tú poviedku píšeš. Ak sa cítiš šťastná, plná fantázie, to je tá najväčšia odmena za Tvoje písanie.
  Citát, čo si dala je nádherný, dnes mi padol akurát vhod, ďakujem.
  Half a Heart je nádherná pesnička, ktorú by som mohla počúvať aj celý deň, takisto vlastne celý MM album, lebo si osobne myslím, že sa im najviac vydaril.
  Neviem, už čo mám vlastne písať, tak asi len toľko, že si teda fakt uži tú stužkovú a ďakujem za tento článok.

  OdpovedaťOdstrániť