Questions 5.1

Takže tu sú odpovede na pár otázok, ktoré som dostala :)od Kikinky: či som uvažovala nad násilnou poviedkou? úprimne, áno! :D mala som už v hlave pár nápadov, kde by bol hlavný hrdina nejaký masový vrah alebo niečo také :D ale nikdy som sa nevedela rozhodnúť, ktorý z chlapcov by to bol :) a hlavne, najprv musím dokončiť Fight, ktorý podľa mojich výpočtov bude mať ešte veľmi veľmi veľmi veľa častí ( a tak veľmi som nechcela aby sa z toho stala telenovela :( ) a potom ešte chcem dokončiť rozpísanú Change my Life a až tak začať s nejakou inou :)

od Danušík: Ako sa mám? Uff, neviem? Ustráchane, hystericky možno. Včera som dostala do rúk rozpis ústnej formy maturity a odvtedy to tak nejak nezvládam :) proste, po celý ten čas som to nejako nevnímala, ale teraz, keď som tam videla svoje meno, tie dátumy a časy.. proste mi to všetko tak doplo.. že aha, ja o 5 mesiacov maturujem..
-na sviatky sa teším kvôli jedlu, zákuskom a rozprávkam v telke :3 a tiež kvôli tomu, že sestra bude konečne doma dlhšie ako dva dni.. a na prázdniny neskutočne.. potrebujem už oddych, prísť na iné myšlienky.. nie ten stereotyp, vstanem, škola, prídem domov, najem sa, učenie, ntb, spánok..
- tradície? uuuuuuuuuuff, myslím, že asi žiadne :D samozrejme, takou jednou najväčšou je, že moja mama je neskutočne paličatá (neviem ako sa to presne povie po SK :D ), a nervák neskutočný.. pri každom väčšom sviatku, či rodinnej oslave, je u nás tradícia, že navrieska na všetkých členov rodiny, s nikým sa nebaví, nadáva ako pohan, všetko radšej spraví sama a potom nás ešte obviní, že sme jej nepomohli :) takže, jupí, už sa na to teším!
- fotky zo stužkovej môžete očakávať v najbližšom článku Random sem Random tam :)

 od Evush: možno sa na niečo také dám, možno nie :)
-áno psíky si už na seba zvykli :3 i keď malá Aisha, to je diabol čistý.. šibnutejšieho a adrenalínom napichanejšieho psa som ešte v živote nevidela -_- takže občas dostane poriadne po riti, keď otravuje Džulinu, chudinku našu starú.. ale inak sú podarená dvojka :)
-mám ti to tu všetko vážne rozpísať, čo by som chcela? :D no dobre, tak teda začnem.. ehm, aby sa mi splnil sen a stretla sa s chalanmi, dostať sa na ich koncert v Londýne, ďalej ich nové DVD, nejaký ten kalendár s nimi, Our Moment, ďalej hodinky nejaké pekné, kabelku, externý hardisk a nespočetné množstvo kníh, na ktoré tak či tak nemám čas... a ešte samozrejme, úspešne zmaturovať a dostať sa na školu kam chcem :) :D to je asi všetko :D

od Laurušky: čo dostanem? :D asi by som mala povedať, že absolútne netuším, ale ja viem :D takže dostanem knihy, keďže som musela napísať presný zoznam, ktorý chcem, od sestry hodinky, topánky a DVD This is us (dúfam!!!) a potom peniaze :) rodičia sa totiž zhodli, že lepšie keď nám obom dajú peniaze a my si so sestrou nakúpime to čo chceme a hlavne aké chceme, aby potom neboli zase problémy, že kúpili niečo iné :D
- či mám darčeky? vôbec! absolútne, múza ma tento rok kopla poriadne do riti.. mám akurát tak pre najbližšie kamarátky také drobnosti..ale pre rodičov či sestru? nothing..
- niečo nové? pche, asi nič :D myslím.. ja mám vždy všetko po starom :(
- stužková bola neskutočne nádherná!!!! a skvelá, profesori nás vychválili do nebies s tým, že tá naša bola jednou z tých nezabudnuteľných :3 proste, najlepšiu triedu mám a tisnú sa mi slzy do očí zakaždým ako si pomyslím, že už len 5 mesiacov... a niektorých už neuvidím nikdy...
a taktiež, ten večer prešiel tak rýchlo... že som si ani neuvedomila ako a zrazu bol koniec a išli sme na chatu.. proste.. ten večer by som chcela ešte vrátiť, užiť si ho ešte aspoň 3x!

Takže toto sú odpovede na otázky mojich verných dievčat, ak máte ktorákoľvek akékoľvek otázky, pokojne ich zanechajte v komentári pod týmto príspevkom!
Teším sa na vaše otázky!
Byeeee3 komentáre:

 1. Cítim sa oveľa lepšie, keď viem, že ani ty nemáš pokúpené darčeky :D Som rada, že si si užila stužkovú.. Ivi, buď optimista to musíš povedať ešte 5 mesiacov :) A akoby povedal pre mňa ten najvzácnejší človek na svete: „Nikdy nehovor nikdy" ( k tomu by som dostala aj mierne po hlave za pesimismu, ale to je vedlajšie) Oh, chápem ťa, niekedy si prajem aby sme tie úžasné okamihy mohli prežívať stále dookola.. A chcela som povedať, že niektoré vymazať, ale vlastne nie, nikdy... Tá prvá odpoveď, som sa musela smiať násilná povedka od Ivi, fúha vyznie to desivo a zaujímavo zároveň...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ivka, neboj sa, tú maturitu zvládneš ;) Ver mi, síce aj ja stresujem kvôli absolventským skúškam, ktoré mám v júni, ale snáď to zvládneme ;) Ako vidím, na sviatky sa obidve tešíme z tých istých dôvodov :D Konečne sa po dlhšom čase uvidím so sesterkou a s najlepšou kamoškou <3 Paličatá? To slovo som prvý krát počula :D To nervačenie poznám aj ja, a veľmi dobre :D s tým rozdielom, že u nás v rodine, majú túto vlastnosť okrem mojej mamky aj babka, krstná a mnohí ďalší :D Akurát zajtra ideme na oslavu, krstný má 50-tku, som zvedavá, aké "predstavenie" sa uskutoční :D Teším sa na fotky <3 ... Danka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj :)
  Mňa napadla taká jednoduchá otázka, čo ťa viedlo k písaniu, pretože povedzme si úprimne, určite by si to dokázala dotiahnuť k nejakej knihe, ktorú by som si určite kúpila a prišla k tebe po autogram!
  Á! Koľko častí Fight plánuješ? :)
  Á! Môžem sa opýtať v ktorej časti Slovenska bývaš?
  Ďalšia, jednoducho ako budú asi prebiehať tvoje Vianoce? Budú splašené a také, že si ich ani nestihneš uvedomiť? Rovnako ako tie moje? :)
  Taká maličká prosbička, nemohla by si sa mrknúť na môj blog, ktorý mám v profile? :) Ak to nestíhaš, úplne ťa chápem. Ja som sa chcela len tak opýtať. Teším sa na ďalšiu časť a prajem veľa veľa nápadov :) xxxx

  OdpovedaťOdstrániť