Random sem Random tam 10.

Juchuchu, už desiaty nezmyselný príspevok na tomto blogu.
Haleluja!
Ahojte krásavice moje :) ako sa máte? Ako prežívate posledné napäté dni pred polročným uzatváraním známok? Ja osobne to nejako extrémne nepociťujem, zatiaľ žiadne veľké písomky ani nič podobné, a myslím, že niečo také tento polrok asi už ani nezažijem. Veď čo, o 2 mesiace maturujem. Juchuhchuuu!
Nie, vôbec sa neteším. Čím viac sa blíži dátum 18.3.2014, tým viac mám pocit, že nič neviem a nezmaturujem. Yeah a to o ďalšie dva mesiace ústna maturita. Šalalalalalalalala. Ale ak zmaturujem, teda nie ak, musím zmaturovať, no ale to je jedno. Proste, po tom náročnom týždni, počas ktorého sa budem veľmi čudovať, ak neskolabujem, ma čaká môj aspoň z časti splnený sen. Necelý týždeň v Londýne! ^.^ Ako sa poznám, poriadne si to asi ani neužijem, pretože som trochu náročnejšia ako väčšina študentov z našej školy a mne nepostačuje prechádzať sa v skupine ľudí s jednou sprievodkyňou po všetkých pamiatkách. Ja si chcem sadnúť do Starbucksu, k oknu, sledovať cez sklo všetko okolo, čo sa deje na ulici, počúvať ten jazyk, stratiť sa v tmavých uličkách, voziť sa na červenom autobuse. Presne to, čo mi chýbalo aj v Paríži. Ale vždy lepšie ako nič :)
Inak, keď už sme pri tej škole. V niektorom, myslím, že presne v tom poslednom, som vám písala, že som svoju profesorku poprosila o zhodnotenie Fight-u. Nie že by som si rady od Damie nevážila, práve naopak, ona mi veľmi pomohla s tým, čo mám zlepšiť ohľadom deju. Avšak, potrebovala som taktiež radu ohľadom štylistiky, kompozície a vedela som, že s niečim takým by mi vedela pomôcť jedine ona. A tak som si včera cez prestávku vypočula hodnotenie :) A na moje počudovanie.. bolo celkom dobré :) čo ma neskutočne potešilo O:) samozrejme, pani profesorka mi dala ešte pár rád, ktoré sa posnažím dodržať a zapamätať si ich aj do budúcna :)
No, a keď sme pri tých poviedkach. ŽENY!! Ak mi niektorá z vás povie, že nečíta 13 reasons why od Mitchie, zbijem ju! To je asi zatiaľ najskvelejšia poviedka na tomto svete, akú som čítala! (Samozrejme, až po Darku O:) ten bude moja TOPka už asi naveky :3 ) Hoci sú zatiaľ napísané len tri dôvody, každý jeden z nich ma prinútil aspoň päť minút sedieť na zadku, s otvorenými ústami, bez slov. Proste..to, čo to dievča vymýšľa, to ako ma dokáže vtiahnuť do deja. Jéžin, to sa ani opísať nedá! Jednoducho, prečítajte si!!
Tak pre dnešok aj trocha selfie :D musím sa pochváliť, dnes mi kaderníčka odstrihla dobrých 20 centimetrov z vlasov, čo je pomerne dosť si myslím :D ale po prvý krát som so strihom úplne spokojná :) aspoň vidno, že konečne som našla DOBRÚ kaderníčku :) o pár týždňov, keď mi trochu podrastú a ja si našetrím (pri mojom míňaní) peniaze, na končekoch sa objaví svetlé ombre :) len ešte nie som rozhodnutá akej farby presne to bude :D 
 
Samozrejme, nebola by som to ja, keby sa v random článku u mňa nevyskytlo niečo s chalanmi ;) pre dnešok, to bude toto video :) narazila som naň pred pár dňami, úplne náhodou a musím povedať, že som ho pozerala miestami so zatajeným dychom :) bolo zvláštne pozerať na nich, piatich mladých, neskúsených chalanov, ako sa navzájom začínajú lepšie spoznávať, ako si začínajú plniť svoj sen a užívať si každé jedno predstavenie :)  mne osobne sa video, celý ich život v x-factore nesmierne páčil, preto toto video odporúčam :)

No a ešte. Neuveríte, ale už mám nápad na novú poviedku. Rovnako na jednodielovku so Zaynom. Retrospektívu k Broken Wings. Ďalšiu, špeciálnu jednodielovku, pre istú slečnu, ktorú dostane k meninám. Ach jaj, už to len dostať na "papier".. držte palce, aby sa mi to všetko podarilo včas a hlavne DOBRE napísať :)

Tak, to by bolo pre dnes asi všetko :)
With love, yours I.Blake

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára