SneakPeak Fight 36.

Lebo som škodoradostná mrcha a nemohla som si to odpustiť O:)
Tak vám sem hádžem dve ochutnávky z nadchádzajúcej časti, aby ste mohli dlho do noci premýšľať, hútať, nabádať svoje mozgové bunky k fungovaniu :D :-* 
Enjoy! :-*


1. Harry stál v obývačke pred krbom a s rukami vo vreckách hľadel do tancujúcich plameňov. Cítil ako mu nepravidelne búšilo srdce a jeho vnútrom lomcoval hnev. Myšlienky sa točili len okolo jednej osoby a on nadobudol presvedčenie, že nič nenechá na pospas osudu.
„Harry?“ začul hrubý hlas za ním a on sa otočil od ohňa. „Chcel si so mnou hovoriť?“ pristúpil k nemu manžel jeho matky, jeho nevlastný otec Robin.
„Áno,“ povedal a mierne si odkašlal, „chcem.“
„Musí to byť niečo vážne, keď si nechcel aby to počula Anne alebo Elizabeth,“ na prívetivej okrúhlej tvári sa objavil drobný úsmev.
„Ako sa to vezme,“ vyriekol opatrne, prešiel okolo mohutného chlapa a s pohľadom upretým do chodby, zatvoril na miestnosti dvere.

2. Srdce jej narážalo do rebier, v krvi prúdil adrenalín. Utekala zo všetkých síl, vietor sa opieral do tela, keď bežala oproti nemu. Kľučkovala pomedzi stromy v lese, ktorý nepoznala a snažila sa utiecť. Utiecť čo najďalej od neho a jeho dosahu. Tichý hlások v hlave jej napovedal, že je to zbytočné. Bola v neznámom prostredí, s mužom o hodne vyšším ako ona v pätách. No ona sa nevzdávala, práve naopak. Pridala ešte viac, svaly na nohách ju začali páliť, pľúca nestíhali dostatočne okysličovať krv. Vyhýbala sa krom, popadaným konárom, o ktoré by sa mohla potknúť a rýchlo žmurkala aby sa zbavila čiernych škvŕn pred očami, ktoré sa objavovali spolu s príliš veľkých vyčerpaním. Sily ju pomaly opúšťali a ona si uvedomila, že ešte pár desiatok metrov a skolabuje. No tým posledným čo by mala v tejto situácii spraviť bolo, že by zastavila. Jednak kvôli svojmu telu, ktoré by už potom neprinútila k pohybu, ale aj z dôvodu, že ak by zastavila, veľmi ľahko by ju dobehol. Vyhla sa vysokému kru, prebehla popod konár a dovolila si jeden pohľad za seba.
 
Som zvedavá, na vaše reakcie :D
HAHAHAAAAAAAAAA. 

6 komentárov:

 1. velmi rychlo by si mala dat cast :D vypada to velmi zaujimavo a hrozostrasne :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Chces nas tyrat? :3 vyzera to mega zaujimavo :3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moja si zvedavá na moju reakciu?! Ja ťa asi pretrhnem, takto ma do piip týrať? Ach, Bože, Ach Bože, Ach, Ach, Ach, Bože.. fajn musím sa upokojiť.. tristo, tristojedna.... bude to mega... ale normálne sa bojím (ešte kvôli tebe skončím na psychiatrii :-D) a hlavne ten pohľad Eliz.. Ach, do pííp, bude to bomba.. máš talent, veľký talent a aj po tom článku týrania ťa mám stále rada ;-) :-D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. TY TY TY..... :DD (!!!)
  To je od teba ako by si na nás hodila atómovú bombu, ktorá nás bude zožierať do ďalšej časti a až potom vybuchne! :D
  Ivuuš chceš nás týrať? Rozosmial ma ten komentár proste. :D
  Ale na druhú stranu nemôžem Ťa predsa kritizovať, keď si nám tu zavesila taký dokonalý sneak peak, že? :3
  Hoci to od Teba bolo škaredéé napísať také krátke a príliš dokonalé úryvky z pokračovania. :((
  Vyzerá to super adrenalínovo a fakt napínavo, takže sa hrozne hrozne teším!!! ;)) ♥ xoo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Hnusne škodoradostné :D
  Teším sa na to, kedy dáš časť, vyzerá to skvele :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Fajn, oficiálne si ma naštvala.
  Ja sa tak pohodovo teším na piatok a tu objavím "sneakpeak" a mám chuť vraždiť. Prvý je ešte fakt, naštvaný Harry je fakt super ale Eliz? Verzia A) naháňa ju Ben. Verzia B) naháňa ju Harry. Verzia C) (nepravdepodobná) naháňa ju niekto, koho by sme si vôbec netypli. Och, ty vieš do hlavy nasadiť takého pavúka. Jaj! Teším sa na časť, ináč...asi si ubdeme musieť vážne pohovoriť o tých ukončeniach častí a o všetkom okej? Pretože je to fakt super a to ako zakončuješ časti s napätým, najčastejšie si chcem vytrhať vlasy :) :D xx

  OdpovedaťOdstrániť