pondelok 7. apríla 2014

Random Sem Random Tam

Hello!
Ako sa, žienky moje, máte? :)
Ja sa mám momentálne dosť stresovo teda. Veľa písomiek, skúšania a podobných vecí pred predčasným uzatváraním známok a ja si chodím hore-dole po výletoch, kašlem na učenie. A na písanie. A potom to tak vyzerá, že sa do jednej v noci učím zadania a pre istotu na druhý deň radšej odídem skôr zo školy, lebo viem, že to neviem. SOM REBEL :D


a okrem toho, že sa ulievam z dôležitých hodín, dnes sa mi doplnila kompletná zbierka pozvánok na prijímačky. skoro ma klepla pepka. ani neviem od čoho. asi od stresu.
takže vyzerá to nasledovne:

1. Prírodovedecká fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, študijný program Biológia - termín prijímačiek: 18.6.2014
2. Filozofická fakulta Univerzity Komenského v Bratislave, študijný program Literárna komunikácia a knihovníctvo - termín prijímačiek : 9.-13.6.2014 (ešte upresnia)
3. Filozofická fakulta Masarykovej univerzity v Brne, študijný program Informačné technológie a knihovníctvo & Prírodovedecká fakulta Masarykovej univerzity v Brne, študijný program Antropológia - termín prijímačiek : 3.5.2014

už chápete? :D
lebo ja nie. :D
navyše sa to všetko pokakalo, lebo z môjho vysnívaného tripu po Brne so Zuzankou nebude nič. pokakaný zákon schválnosti. budem rada, keď sa tam budem mať aspoň ako dostať :D neheh som hladná.

a ešte čo by som vám.
nech už prejdú tieto crazy 2 (skoro 3) mesiace, že sa tomuto blogu budem venovať najviac ako sa bude dať, pretože moja neschopnosť písať ma ubíja. balansujem na hrane, prichádzam o čitateľky, mám chuť všetko hodiť za hlavu a uzatvoriť to tu! ALE JA TO NEUROBIM. NEIN. proste nie.
celé týždne, čo som sem nič nepridala, som preskakovala z wordu s názvom "Boj" do wordu "pre Zuzku".. raz ma kopla inšpirácia tam, raz hentam. no ani jedno som nevedela dokončiť úplne. Zuz, asi ma zabiješ, pretože pravdepodobne čo najskôr pridám Fight - ak konečne dostanem na papier všetky tie detaily čo mám v hlave, a až tak sa DOSTATOCNE povenujem retrospektíve. ja viem, už ju píšem skoro polroka, ale proste chcem aby tebe venovaná poviedka bola spracovaná čo najlepšie, do úplných detailov a nechcem ju odfláknuť. preto nesmiem mať okrem nej nič iné rozpísané.
no a keď budem mať toto všetko za sebou, mám nápad na novú POVIEDKU. nehehehe.
bude totálne, že iná ako predchádzajúce. na romantiku zabudnite. bude tiecť krv. mňamky mňam. bože, mala by som prestať čítať severské kriminálky.

NO a čo sa týka FIGHTu -> budú ešte 2 časti, jednu z nich už snáď konečne pridám v priebehu tohto týždňa. no a POTOM som dnes dostala nápad aj na Epilóg. takže v podstate, budú ešte tri časti O:)
som zvedavá, čo na ne poviete :) hlavne na ten koniec..

asi ma budete chcieť zaň zabiť.

ale aspoň, že som si po roku urovnala vzťah s bývalým. poprosím fanfáry *applause*


mám pocit, že ten pes ma raz privedie do hrobu. buď tým, že mi na prechádzke odtrhne ruku alebo tým, že mi od-žužle buď ucho alebo ako momentálne, malíček na pravej nohe.
ale hlavne, že sme všetci zdraví.

inak.
aj vám sa zdá tento príspevok taký total mega psycho? alebo len mne :D
ale ja vás mám neskutočne rada, to viete, však? :-*

och, and do not forget to ASK me whatever you want :)
looooooooooooots of love, yours I.Blake (psychouš)

2 komentáre:

 1. Máš novú čitatelku :3 ja som takisto taký psychouš a momentálne sa snažím urovnať vzťah s bývalým... máme niečo spoločné :D teda, ty si ten vzťah už urovnala... applause for you ;D mimochodom, ja už mám prímačky za sebou,neboj to zvládneš ! :) možno komentujem trochu neskoro , ale predsa len :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. jeeeeeeeeeej! to ma vždy poteší!! keď sa dozviem, že mám novú čitateľku :3
   a ešte aj psychouš! no pekne! :D tak, neboj sa, snáď to príde! :D alebo možno aj nie.. :D u nás to napr trvalo rok aj dva mesiace, kým sme sa dokázali normálne porozprávať :)))
   aaa kam si ich robila? :) a vieš už aj, či si spravila? :))
   ďakujeeeeeeeeem!

   Odstrániť