sobota 14. júna 2014

Random sem a tam

Majiteľka tohto blogu je od včera dospelá.
Samozrejme, iba podľa štátu.
A v tejto posratej dedine nemá s kým ísť ani na cigu.
Je to blbé, keď vám najlepšia sesternica odíde do Británie zarábať ťažké prachy už asi navždy a vy zrazu nemáte ísť s kým ani na posratú cigu. Ona bola tá. Tá, ktorá mi zavolala "o 5 minút pri katolíckom, ideme sa prejsť". Jasné prejsť. Zašli sme pár metrov za dedinu, vypálili pysk a išli domov. Ani som si neuvedomovala, ako si to veľmi užívam. Kým tá rajda nezdrhla do zahraničia. Asi tu bez nej umriem od nudy.

Ďalej čo by som vám.
Aha, hej no, včera som mala 18. V piatok trinásteho. A ešte počas splnu. Nič zaujímavé sa asi nestalo. Teda, minimálne mne nie.
Každý sa ma pýta, či som to nejak extra neoslávila, či som sa neschlastala alebo niečo. Popravde, podľa niekoho som to možno oslávila celkom nudne, no mne sa moja oslava páčila. Prišla za mnou moja Zuzulienka so svojim extrémne dobre vyzerajúcim bratom a jeho priateľkou. Milé dievča. No ale. Proste, tá trúba mi až z Popradu trepala mimochodom veľmi chutnú tortu. No a nezabite ju. Ale prešli sme sa, zasmiali sme sa, pozreli finále turnaja v malom futbale, odišli do mesta. Pizza, čajovňa, tesco. Môj najlepší kamarát, ktorý ma pred nimi viac než priveľmi strápnil a historky, ktoré nemal vedieť nikto. Ale hlavne ONA. Môj smejko. Normálne, neviem sa dočkať kedy ju znova uvidím. Keď sme sa rozlúčili, vtisli sa mi slzy do očí. Ktovie kedy znova. Dúfam, že ešte tieto prázdniny. Skôr, ako sa jej v Brne zavesím okolo krku ^-^.
Milión smsiek, prianí, torta od Zuzky, kytica od rodičov, prekvapenie od kamarátok.
A tá otázka prečo neoslavuješ?
No prečo. Viac než skvelé darčeky som už od rodičov (výlet do Londýna) a sestry (kabelka a Topfest) dostať nemohla a viac nepotrebujem. Nepotrebujem veľkolepú oslavu, na ktorej by sa každý len falošne tváril ako mu všetko chutí, ako si to užíva a ako mi zo srdca praje všetky tie mainstreamové sračky. Takže, preto.

A keď som už spomenula ten Londýn. 
Viaceré ste sa sťažovali na asku, že som to veľmi stručne napísala v predchádzajúcom príspevku.
Tak začnem tým, čo sme videli.
Všetko.
Doslova. Od Millenium Bridge, ktorý sa mihol v Harry Potterovi a Polovičnom princovi, cez parlament, Big Ben, Greenwich & Greenpark, st. James park, London eye, prírodovedecké múzeum, starbucks až po hotel, v ktorom sme bývali. Vážne.
A čo som si kúpila?
Predsa biele conversky. Moju mamu skoro urvalo, keď videla cenu. Ale. Prežila to. Ďalej to boli rifle a riflová košeľa z Primarku, suveníry, okuliare a zase suveníry. A najlepšie bolo, že pohárik zo starbucksu mi kamoška vyhodila. Veď prečo nie.
Ale ako som povedala. Do toho mesta sa ešte rozhodne vrátim.

Ďalej.
Vaša drahá I.Blake sa pošalela.
Pretože sa odfarbila.
Okay, nie úplne. Len tak trochu.
Najprv to bolo zosvetlenie na hnedo šikovnými rukami kaderníčky:
lenže mojej drahej maminke sa to nepáčilo.
tak sme zbehli do drogérie a zobrali červený šampón. že experiment.
a ten dopadol nejako takto. ale škoda, že takto to vyzeralo len dva dni po zafarbení. no rozhodla som sa, že si kúpim riadnu farbu a nechám si to na dlhodobo. samozrejme, kým nepôjdem do Brna. Potom to bude buď tyrkysová alebo zelená :) 

Inak, dnes, keďže som nemala čo poriadne robiť, prišla som na to, že tento rok bol viac než super.
Úspešne som zmaturovala, prijali ma na vysokú kam som chcela, plním si sny. Hoci som za tých 6 mesiacov pomenila názory, nálady, svoje sklony k náhlemu ale za to vášnivému fangirlovaniu vždy voči niečomu inému, myslím, že to boli dobré mesiace. Upevnila priateľstvo s Bajulou, potvrdila sen so Zuzkou, že pôjdem za ňou do Brna, splnila si ten svoj, že navštívim Londýn, či pôjdem na koncert 30 seconds to mars. Rovnako, s Lenuškou si narobila plány okolo hokejistov, ktoré si mienime splniť. Myslím, že nemám byť prečo nešťastná :) Len keď pozriem do ďalekej budúcnosti. Je to horšie..

No, ale keď sme pri tých hokejistoch.
Dievčatká, že sa mi strácate v tých menách v poviedke? :D No dobre, spravím vám takú drobnú pomôcku.
Takže
začneme samozrejme hlavným hrdinom

Jonathan Toews - n. 19 - center. - Captaine Serious / Tazer / Jonny
Patrick Kane - n. 88 - pravé krídlo. - Pat / Kaner / Patrick - Jonathanov najlepší priateľ
Patrick Sharp - n. 10 - ľavé krídlo - Asistent kapitána - Sharpy / Sharpie - najsexy otecko v Chicagu - neverte tomu sexy úsmevu, radšej sa sústreďte na tie šibalské iskričky v očiach
Bryan Bickell - n. 29 - obranca - Bicks / Bryan - ujo bitkár - vlastní útulok pre pitbullov
Andrew Shaw - n. 65 - útok - Shawzy / Shaw - najväčší idiot akého mohol tento tím mať - ale aspoň má milú priateľku

- myslím, že som nevynechala žiadneho. Určite tam ešte sem tam spomeniem aj iných hráčov, ale tí nebudú až takí dôležití, ako títo :)

Fuh, takže to by bolo asi všetko z toho, čo mám nové.
A čo by som vám povedala.
Takže už len, nezabudnite sa pýtať :)

a ešte predsa len.

Ďakujem vám.
Za vašu skvelú návštevnosť a za tých pár komentárov, ktoré mi pri časti zanecháte. 
I keď je ich väčšinou len šesť, ale aj to je niečo.
Ste úžasné :-*

With love
yours I.Blake
1 komentár: