Random sem, random tam

tak dnes to nie je na úvod pesnička, 
ale hentie dva hovná O:)
Ako ste sa mali, žienky moje, uplynulý týždeň?
Čo poviete na to "úchvatné" jesenné počasie? Ja začínam mať pocit, že jeseň u nás trvá neprestajne už od konca júla. Len teraz sa k tomu pridali už aj nižšie teploty.
A čo škola? Darí sa vám? :)

U mňa to je.. ešte stále tak mierne fádne. ALE, už sa začínam snažiť, beriem to trochu vážnejšie a už aj na prednáškach začínam dávať pozor. [fuj, hanba mi.] No tá žurnalistika, stále mi tak trochu vŕta v hlave. Premýšľala som, že v ďalšom semestri by si ako voliteľné predmety dala niečo práve so žurnalistikou alebo by som si pohľadala nejaké kurzy, or something. Rovnako, Zuzka mi vnukla nápad, že by som si to mohla spolu s ISK mohla dať ako kombinované štúdium. Hm, ale všetko je to ešte hudba budúcnosti.

A aký bol môj týždeň?
Do stredy rána som sa povaľovala v posteli, s 30kilovým pitbullom v náručí a jednoducho si len užívala, že som znova na dedine, že ma otravujú muchy, že rodičia po sebe kričia, lebo mama neustála prepína televízne stanice a otec nechal za sebou znova svinčík v kuchyni, že som jednoducho doma. Ale v stredu ráno, o 6hodine mi to "letelo" spátky na Moravu. Cestu som väčšinou prespala, v upršanom študentskom mestečku ma vyzdvihla Zuzka, pretože sama by som ten kufor neutiahla [a.k.a keď ma balí mama], zaliezla na izbu, kde som sa akurátne minula so spolubývajúcou a bolo. Štvrtok, piatok v škole, až som poobede vyzdvihla na nádraží sestričku, ktorá ma prišla pozrieť na víkend. Prešli sme sa cez mesto, spravili si večeru, išli naspäť do mesta, kde sa z dvoch pív opili [alebo keď kniškové nevedia piť], až nakoniec zalomili v posteliach na internáte. Na druhý deň sme mali plány. Chceli sme ísť nakupovať, spoznávať krásy Brna, navštíviť Zuzku v knižnici, fotiť. Lenže, to by som nebola ja a tá malá svinka v mojom vnútri, ak by nám nebolo zle. Začalo to len miernou triaškou a ubolenými končatinami. Vyvrcholilo to tým, že som myslela, že sa povraciam ešte aj z čistej vody. No lebo, to by som nebola ja a môj žalúdok, ak by sa po množstve nie práve príjemných vyšetrení a testov, ktoré samozrejme ako vždy vo väčšine prípadov vyšli negatívne, nerozhodol zase netráviť. Veď čo. Buď trávi tak, že zožerem [doslova] viac ako môj otec, alebo potom netrávi a je mi zle ešte aj z toho že sa nadýchnem. A len lieky, lieky, lieky, ktoré na chvíľu zaberú, no potom to príde znova. A nikto nevie, čo mi je. Už ma to unavuje, indisponuje od toľkých vecí. Už proste.. občas nechcem nič iné na celučičkom svete, len byť zdravá. Nemať toľké problémy, nebyť hypochondrom, keď vás bolí zakaždým niečo iné. Je to dosť.. náročné. Hlavne psychicky. 
Takže, sobotu sme strávili zababušené pod prikrývkami, pozeraním filmov a s tým, že dnes si hodláme splniť plány.
No čo čert nechcel.. Ráno dostala moja sestra krámy. Akože, veď, nič sa nedeje, nie? Mhm, jasné. Keby moja bambulka nechytala mdloby a bolesti, akoby vám do tela púšťali elektrické výboje. Takže, dnešok bol strávený pod prikrývkami sledovaním Game of Thrones. Ňach, ale nás to chytilo O:)

Aké máte plány na nasledujúci týždeň? :) 
Ja si zajtra už snáď konečne pôjdem po ISIC, pôjdem kúpiť lístky mne a spolubývajúce na hokejový zápas medzi Masarykovou Univezitou a VUTkou [a.k.a niečo ako naše TUKE] a možno poobede..možno poobede sa pôjdem pozrieť na redakčnú radu nášho odboru. Ale, to podľa toho, či naberiem dosť odvahy. Keďže knišková je posero a srab. 
V utorok by som mala ísť doobedu do fitka [trimte palce, moja premiéra] spolu so Zuzkou a večer s ňou na Slovenskú noc. Party, party. Ja, taký antisociálny človek. Uf. Uvidíme :)
A zvyšok týždňa?
Well, budem probably dospávať jednu prehýrenú noc.

Ďalej, čo sa týka IL, nebudem vám sem znova písať, ako ma mrzí, že som tento týždeň nepridala časť, i tak pochybujem, že im niekto vôbec verí. Poviem vám len, že som na nej pracovala a myslím, že sa vám bude páčiť :)
A že.. ten koniec predsa len asi nepríde tak skoro O:)

Takže ja si tu teraz papkám pizzu, ktorú zapíjam pivom aby mi lepšie trávilo a čakám, kým všetci tí ľudia zalezú, LEBO JA SA CHCEM ÍSŤ OSPRCHOVAŤ!!!

Dobrú noc lásky :) 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára